Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz LámaZ #55379 üzenetére

    Azért elég beszédes a terméklap...

    85,7%-os termék értékelés (24vote) - 52 orders
    "csak" 286db értékeléses eladó, akinek 97,5%-os a pozitívjai

    (sajna alinál ez elég ramaty)

    Persze attól még a termék maga gány lehet más eladónál is!

    (#55380) Laza...
    Félre értettetek... amennyi tranzakciót csinálnak / csináltak emag-ék, mióta vannak (meg olvasni róluk kommenteket) sokkal több a jó és pozitív tapasztalat, mint a negatív!
    (ahogy írtam friday-es akciójuk alatt követtem az aktuális topikot és kb. 95%-ban csak pozitív volt, hogy a nagy roham ellenére milyen gyorsan - jól, és tényleg olcsón megkapták a "tökéletesen működő" terméket... csak a pár negatív azért bizalmatlanságra ad okot... mondjuk ez aki a "magyar nyelv" miatt problémázik... inkább röhej tényleg... én is lemerem fogadni, hogy nem volt írva a leírásban, hogy esetlegesen magyar nyelv is van benne... vagy ha mégis... nagy kaland.... lehet sok mobilra telepíteni magyart / magyarosítani... vagy ha nagyinak kell a magyar nyelv... legalább megtanul angolul! :D

    (hmm most nézem... lézernyomtató!? Pont mostanában akarok / kéne venni... de nem ennyire komolyat, csak belépő szintűt... még régebben egy régebbi Samsung típussal szemeztem.. azóta már kifutott modell... szal lézernyomtatóból a Samsung "használható" kategória!?)

    (#55381) LámaZ
    Megint rosszul lett kiemelve... rosszul fogalmaztam (nem teljesen)
    RENDŐRSÉGI FELJELENTÉST mindig tegyünk!
    csupán úgy értettem, hogy egy eset esetén kisebb az esély, hogy sikeresen zárul le az ügy, mint több eset / csoportos / összegöngyölített ügy esetén! Pláne azonos postán... így egyértelmű, hogy egy szarka lopkod ott mindaddig, míg nem fülelik le akár a posta / akár a rendőrséggel együttműködve...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák