Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz szunyooo #35018 üzenetére

    HA már eszkalálva van, akkor már nemtudsz mit csinálni... az akkor már el "eszkaláltad", viszont így nem a legigazán legjobb módon csináltad...

    Először egyezkedni kell az eladóval és utána kell escalalálni... Így már sokmindent nem tudsz csinálni!

    Ali kivizsgálja a bizonyítékok alapján kinek van igaza, de elég sok hibát csináltál, ahogy nézem!

    1. "item as described", ezt akkor kell megjelölni, ha nem olyan terméket kaptál, ami a leírásba volt, de te azt írtad, hogy hibásat kaptál - arra másik pontot kellett volna bejelölni!
    Aztán az eladó valami szoftverről beszél, hogy küldött neked, amit telepíteni kellettt volna, és te azt nem tudtad, erre írta: hogy küldtek neked "szofttvert", csak nem tudod telepíteni, így kérik küldd vissza nekik!

    Így viszont mostmár csak abba bízhatsz, hogy nem fog átbaszni - de mostmár megcsináltad magadnak a bajt - sajnos! Nem mondom, hogy nem fogsz 0-ra kijönnni, de eléggé magad alatt vágtad a fát...

    Kérdés, most teló-nak mi is a pontos baja!?

    Azért kérdem, lehet azzal járnál a legjobban, ha itthon adnád el, és nem küldenéd vissza - mivel ha visszaküldöd, mostmár ott az esélye, hogy se teló - se pénz nem lesz, mivel már nincs mögötted az ali védelme... egyszóval ezt eléggé elcseszted, már bocccs!

    /szerk
    közbe visszaolvastam, hogy hogy is van a történet... már visszaküldted!
    Akkor erről miért nem írtál a "vitába"!? dokumentálva a TN számmal, amivel visszaküldted, a postai feladóvevény bizonylatát, vagy valami!? Így elég erős az esélye, hogy nem a te javadra, hanem az eladó javára fognak dönteni... (megkérdezhetem mekkora bukta lesz ez!? Mert nagyon erős a bukta gyanú, hacsak nem korrekt az eladó, de akkor nem kérné, hogy zárd... így simlis)

    Meg ugye teljes összegre refundoltál - escaláltad (mert alin szokásuk 0$-ra rakni - ahogy látom itt is és figyelmetlenül rányomhatsz hogy elfogadod)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák