Keresés

Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    válasz Goose-T #19 üzenetére

    pontositanék: elég kevés ember engedheti meg magának, hogy kivánságmusornak vegye.

    huhhh betuméretet nem lehet itt váltani?
    mert a következő sort extra apróban akartam kiirni, nehogy megkövezzenek.
    Én megtehettem, kivántam is több mint 3 at. és mindent megkaptam, nem csak 1 cégtol. Mind megadta amit akartam, szval ecc pecc alapon döntöttem. De tisztában, vagyok vele hogy ezt nem biztos hogy midig megtehetem majd a karrierem során.

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • Xpod

    addikt

    válasz Goose-T #19 üzenetére

    Én BMF-re jártam. De ha jól sejtem abból amit leírtál, te nem villamosmérnök vagy, hanem programozó.

    Nálunk, akinek volt egy kis esze és felesleges ideje, elment ciscozni, így nem nagyon maradt ideje arra, hogy autodidakta módon, még külön prognyelveket tanuljon. Legalábbis az én, és jónéhány társam esetében így volt. A suliba meg asszem 4 előadás alatt elintéztük a PHP-t és újabb 4 alatt a java-t, JSP, Java applet-et. A .net és társait meg csak a neumanos infósok tanulnak, sulis tantárgyként.

    Ja amúgy közbe rejettt up.

    [ Szerkesztve ]

    Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Aktív témák