Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz #787 üzenetére

    J&J:

    Acuvue Advance for Astigmatism - 2-3 hetes viselés - Szilikohidrogél alapanyag (komfortosabb viselés a nap végén is, hátránya talán annyi, h kicsit hajlamosabb az emberi kézen lévö zsir összeszedésére, ezért finom dörzsölés itt ajánlott lencsetiszitásnál)
    Acuvue Toric - 2-3 hetes viselés

    Ezeket be tudom én is szerezni, átfutási ideje 2-3 hét szokott lenni. Tudok belöle próbát is kérni. Árban a próba nem kerül semmibe, maga a lencse olyan lencsebolt.hu körüli áron lenne.


    Proclear Toric: havi tórikus kontaktlencse
    Ez is megtalálható a lencsebolt.hu kinálatában. Én ezt nem tudom beszerezni kedvezö áron.

    Van vizsgálati eredményed? Ha van, akkor nincs semmi akadálya,h akár rajtam keresztül, akár a lencsebolt.hu-n meg tudd rendelni.
    Ha nincs akkor javasolnám, h gyere el hozzánk az optikába. Részleteket privátban meg tudjuk beszélni. Vizsgálati dij van, privátban elmondok mindent, ha érdekel.
    Ha még nem próbáltad egyik lencsét sem, akkor javasolnám mindenképp a vizsgálatot. Föleg ha még betanitáson sem voltál. Nálunk is van mindegyik lencse az optikában, bár árban azért drágább mint a lencsebolt.hu.
    Részletekért keress meg akkor privátban.

    Üdv: Ferkó

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák