Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz fleetcmd #9518 üzenetére

    nekem is van pilács a perifáriákon is, a billentyűzetre kimondottan hasznos, egéren csak azért, mert volt rajta, amúgy pont meglennék világító Razer logó nélkül. a gépben is van LED szalag, de az meg vezérlővel volt 3K kínából.

    viszont kompakt víznél nagyon drágán szokták adni ezt a featuret és utána még jön hozzá egy plusz szoftver, egy külön kábel, meg ki tudja, még mi, egy olyan eszköznél, ahol a pumpa előbb-utóbb jelentkező halála úgyis az eszköz végét jelenti, ezért a feature-ért nem adnék több pénzt.
    amiért szerintem érdemes kompakt víz téren több pénzt adni, az a hosszabb garancia, az NZXT és a Corsair egyes termékeire van 5 év is, ott már érdemes elgondolkodni rajta, de többnyire úgy jön ki a matek, hogy ha elhasználsz ennyi idő alatt két LF240-et, akkor is jobban jössz ki.

    (#9522) juliensorel: persze, én is úgy építettem a gépet, hogy ne csak funkcionális, hanem szép is legyen, mert jó érzés ránézni, mikor leülök mellé, kb. ugyanazt írtam le most, mint te, nem kell mindennek világítani a gépben. és a legunalmasabbak az RGB-s bányászok :D

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák