Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maksagery

    csendes tag

    Sziasztok,

    Eddig nagyon sok segitseget elovastam hogyan kellene az IPTV-t beallitani. Vegul talaltam magamnak egy linket amin par csatorna fut es azt a sajat gepemen letrehozott m3u file-ba be is illesztettem. Ezek utan hozzadatam es most van 10 csatornam kb.

    First issue:
    EPG-t be is allitottam a leirasnak megfeleloen:
    [link]
    De nem mukodik sajnos.
    Ezt a linket illesztettem be:http://xmltv.czo.hu/get/9/
    Kepet is megprobalok beszurni, de elso comment ugyhogy nem biztos hogy fog menni:

    Second issue:
    A,
    Probaltam utana olvasni, hogy mikent is lehetne webes m3u linkhez jutni, de csak annyi infot talaltam hogy forum. Most nem tudom hogy jo forumra irok-e, de ha esetleg valaki megosztana egy leirast mikent is lehetne webes linket kapni megkoszonnem.
    Kinel kell terdelni az ilyen informacioert.

    B,
    http://iptv36.sytes.net:80******************gbE/33.ts *(nem akartam beilleszteni a teljes linket nehogy egybol kitiltas jarjon erte)
    A link vegen talalhato 33.ts gondolom a csatornakat jelenti. Nekem 10 csatornam van de ha mondjuk a sajat file-omban atallitom a 33-at 40-re es megnezem hogy azon bejon-e esetleg vmilyen masik csatorna es a 40.ts-t beillesztem a file-ba akkor mar 11 csatornam lenne.
    #EXTINF:-1,HU: Axn; az AXN-t atjavitanam arra ami eppen bejon a 40-esen.

    Ez a ut is mukodhet?

    Bocs ha hosszu lett, de tanulo fazisban vagyok.

    Koszi szepen elore is a segitseget.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz air #8357 üzenetére

    Nem tudom pontosan, en a 17-es verziot toltottem le es ez volt default skin.
    A skinek allitgatasat meghagyom kesobbre.
    Ezt a verziot telepitettem fel. 17-es beta verzio.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz Mike88 #8370 üzenetére

    Elnézést kérek a nyelvi baki miatt.
    A heti 5 nap Németországi irodában történő folyamatos angol kommunikáció elodizett némi káros torzulast már a szóhasználatomban.

    Sajnos csak hétvégén van időm ezzel foglalkozni, most megint belevetem magam az olvasasba Epg temakorben.
    Béke.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz zoltan6 #9165 üzenetére

    Mi használjuk a kodit, mooviesharkot és sorozatbarat. A torrentes kiegeket nem használom még mert kint ugye riogatnak a 2000euros csekkekkel. Iptv linkeket találtam a neten pár működik, de nem nagyon használom mert a német "csúcstechnologias" fritzbox router a másik szobába se viszi át a jelet és tapasztalatom szerint iptv-hez nagyobb savszel szükséges. Ugye a magyar mediaklikk nem működik VPN nélkül mert külföldről nehogy meg tudjál már nézni egy két sportesemenyt. Laptopra van telepítve de fontolgatom vmilyen box vételét, de előtte vmilyen rendes router kell.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz horki #9168 üzenetére

    Köszi szépen.
    Jövőre megnezem ezt a fritzbox menüt.
    A válogatott meccseket tuti nem lehet nézni mediaklikken keresztül külföldön, ahhoz VPN kell. A normál műsorokat lehet nézni. Sport közvetítéseket szokták korlátozni tapasztalatom szerint.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz Slukkica #14595 üzenetére

    Hatalmas koszonet a fejlesztesert. Vegre lehet ujra filmeket keresni. :)

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    Sziasztok, Nalam az Opensubtitles addon halt be teljesen. Es a mediaklikk alkalmazason belul a tartalmak A-Z-ig nem elerheto. Winfos 10 Pro rendszer, 17.2 Kodi. Vmi ilyesmit talaltam a logban, tudna vki esetlegsegiteni? Ujra raktam a mediaklikket, de semmi se valtozott:
    20:30:11.120 T:3128 ERROR: Previous line repeats 6 times.
    20:30:11.120 T:3128 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
    - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
    Error Type: <type 'exceptions.UnicodeDecodeError'>
    Error Contents: 'unicodeescape' codec can't decode byte 0x5c in position 0: \ at end of string
    Traceback (most recent call last):
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.mediaklikk\default.py", line 373, in <module>
    musor_lista()
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.mediaklikk\default.py", line 77, in musor_lista
    addDir(title.decode('unicode-escape').encode('utf-8'), id, 2, iconimage, fanart, description, '')
    UnicodeDecodeError: 'unicodeescape' codec can't decode byte 0x5c in position 0: \ at end of string
    -->End of Python script error report<--
    20:30:11.164 T:9888 ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.mediaklikk/?description=Tv&fanart=http%3a%2f%2fmediaklikk.cms.mtv.hu%2ffile%2fsites%2f4%2f2013%2f12%2fbody_bg_kozmedia_mediatar.jpg&iconimage=http%3a%2f%2fwww.mediaklikk.hu%2fwp-content%2fuploads%2fsites%2f4%2f2013%2f11%2fmediaklikk_logo.png&mode=1&name=TV%20m%c5%b1sorok%20A-Z&page&url=http%3a%2f%2fwww.mediaklikk.hu%2fmediatar%2f
    20:30:11.165 T:9888 ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.mediaklikk/?description=Tv&fanart=http%3a%2f%2fmediaklikk.cms.mtv.hu%2ffile%2fsites%2f4%2f2013%2f12%2fbody_bg_kozmedia_mediatar.jpg&iconimage=http%3a%2f%2fwww.mediaklikk.hu%2fwp-content%2fuploads%2fsites%2f4%2f2013%2f11%2fmediaklikk_logo.png&mode=1&name=TV%20m%c5%b1sorok%20A-Z&page&url=http%3a%2f%2fwww.mediaklikk.hu%2fmediatar%2f) failed
    20:30:25.861 T:9888 NOTICE: Storing total System Uptime

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz Sirjames73 #19445 üzenetére

    Nálam mennek probléma nélkül, de néha lassúak a magyar kiszolgálók.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz Kiskopika #19464 üzenetére

    Műsorok A-Z ig lehalt nálam is.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    Sziasztok, masnak nincs problemaja az exosharkkal? A rendszer win10 es ujra a raktam a kodit es a 17.1-es kegeszitot is, de azt irja ki hogy exoshark hiba. Ugyanigy a yahoo-s weather kiegeszito i lehalt es a trakt is. Eddig mentek tobb gepen is, de most egyik gepen se mukodik. elotte 17.1 vagy 2 volt fent es ment minden.

    Segitseget elore is koszonom.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz brazos #24211 üzenetére

    Szia/Sziasztok,

    A legujabb Kodit raktam fel kodi-18.1-Leia-x64.exe, de a regebbi verzioval(17.6) se mukodott mar tegnap ota az exoshark, yahoo weather es trackt. Bekapcsoltam a naplozast es a kovetkezo error uzit talaltam az exosharkhoz kapcsolodoan(csatolva lentebb). Ez 2 gepen is jeentkezett egyszerre, azert kerdezem hatha vki tud segiteni ezzel kapcsolatban. Akkor ezek szerint jobb, ha regebbi pl 17.1-es Kodit rakom vissza, hatha ugy mukodik. Volt egy winfos frissites es utana jottek elo ezek a problemak gondoltam hatha altalanos.
    Ha vki tudja a megoldast legyen szives segiteni.

    Kszi elore is.
    Log-bol masolva:
    19-04-13 14:42:18.672 T:11260 NOTICE: initialize done
    2019-04-13 14:42:18.672 T:11260 NOTICE: Running the application...
    2019-04-13 14:42:18.673 T:11260 NOTICE: CWebServer[8080]: Started
    2019-04-13 14:42:18.674 T:9196 NOTICE: ES: Starting UDP Event server on port 9777
    2019-04-13 14:42:18.675 T:9196 NOTICE: UDP: Listening on port 9777 (ipv6 : true)
    2019-04-13 14:42:19.097 T:11116 WARNING: Repository add-on repository.exoshark uses plain HTTP for add-on downloads in path http://raw.github.com/hunrepo/exsrepo/master/zips - this is insecure and will make your Kodi installation vulnerable to attacks if enabled!
    2019-04-13 14:42:19.136 T:11116 NOTICE: [ExoShark] ######################### EXOSHARK ############################
    2019-04-13 14:42:19.136 T:11116 NOTICE: [ExoShark] ############ CURRENT EXOSHARK VERSIONS REPORT #################
    2019-04-13 14:42:19.196 T:11116 NOTICE: [ExoShark] ############ EXOSHARK PLUGIN VERSION: 1.3.3 ###################
    2019-04-13 14:42:19.197 T:11116 NOTICE: [ExoShark] ############ EXOSHARK REPOSITORY VERSION: 1.0.0 ###############
    2019-04-13 14:42:19.197 T:11116 NOTICE: [ExoShark] ###############################################################
    2019-04-13 14:42:21.840 T:880 ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting
    2019-04-13 14:42:22.521 T:11136 ERROR: Previous line repeats 6 times.
    2019-04-13 14:42:22.521 T:11136 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
    - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
    Error Type: <type 'exceptions.ImportError'>
    Error Contents: No module named ordered_dict
    Traceback (most recent call last):
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.trakt\default.py", line 6, in <module>
    from resources.lib.service import traktService
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.trakt\resources\lib\service.py", line 19, in <module>
    from resources.lib.traktapi import traktAPI
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.trakt\resources\lib\traktapi.py", line 8, in <module>
    from trakt import Trakt
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.trakt\lib\trakt\__init__.py", line 3, in <module>
    from trakt.client import TraktClient
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.trakt\lib\trakt\client.py", line 5, in <module>
    from trakt.core.http import HttpClient
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.trakt\lib\trakt\core\http.py", line 8, in <module>
    from trakt.core.request import TraktRequest
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.trakt\lib\trakt\core\request.py", line 3, in <module>
    from requests import Request
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\__init__.py", line 112, in <module>
    from . import utils
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\utils.py", line 26, in <module>
    from ._internal_utils import to_native_string
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\_internal_utils.py", line 11, in <module>
    from .compat import is_py2, builtin_str, str
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\compat.py", line 48, in <module>
    from urllib3.packages.ordered_dict import OrderedDict
    ImportError: No module named ordered_dict
    -->End of Python script error report<--
    2019-04-13 14:42:22.762 T:10260 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
    - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
    Error Type: <type 'exceptions.ImportError'>
    Error Contents: No module named ordered_dict
    Traceback (most recent call last):
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\weather.yahoo\default.py", line 7, in <module>
    import requests
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\__init__.py", line 112, in <module>
    from . import utils
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\utils.py", line 26, in <module>
    from ._internal_utils import to_native_string
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\_internal_utils.py", line 11, in <module>
    from .compat import is_py2, builtin_str, str
    File "C:\Users\Nutzer\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\compat.py", line 48, in <module>
    from urllib3.packages.ordered_dict import OrderedDict
    ImportError: No module named ordered_dict
    -->End of Python script error report<--
    2019-04-13 14:42:29.021 T:4852 WARNING: Repository add-on repository.exoshark uses plain HTTP for add-on downloads in path http://raw.github.com/hunrepo/exsrepo/master/zips - this is insecure and will make your Kodi installation vulnerable to attacks if enabled!

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz maksagery #24228 üzenetére

    Idokozben megoldodott, a 2.7-es movishark repoval mukodik minden, de az ujabb 2.71-essel nem mukdoik az exoshark.

    Köszi.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

  • maksagery

    csendes tag

    válasz paparazzi2 #38122 üzenetére

    Hali,

    En kint elek, VPN-ben sajnos meg nincs tapasztaltom, de pl spotify 14 nap utan nem engedi hasznalni kulfoldon a regisztraciot. Tehat nekem 2 regisztracio van, 1 nemet, 1 magyar. Igy ha 14 napnal tobbet vagyok pl Magyarorszagon akkor belepek a "magyar" accountttal. Termeszetesen nem fizetek erte, ezert csinaltam ket accountot.

    Szerintem a kamionos ismersodnel is hasonlo lehet, lehet hogy 14 napnal tobbet volt az orszagon kivul. Az ugyfelszolgalotat kene megkerdezni, lehet ok tudjak pontosan mennyi ido utan tilt le.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

Új hozzászólás Aktív témák