Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz oszy #4149 üzenetére

    persze
    lehet telepíteni mellé, csinál magának egy repot...
    @ oszy:
    ittenvagyon, githubról leszedhető
    szépen szedi le a feliratokat is az opensubtitles-ról.

    @mikrofon:
    nekem az a gondom, hogy én nemalarom letorrenetezni 8-10-20 gigás filmet, hanem kb. 1 perc késleltetéssel elindítom és a bufferba tölti.
    namost próbáltam a próbálkozásaim során megnyitni a enkórról magyar nyelvű filmeket és a memóriába letöltve kb. 800-900 megás szeletet töltött le, szépen elindult a film , pár perc mulva leállítottam, megnyugodva hogy müxik, "streamel" és az asztali gépemen viszont ott volt az enkór aktivitás alatt, hogy vissza kellene töltenem, mert ugye x film nemvisszatöltése után próbaidőre felakasztanak az enkóron.

    ígyaztán az lett a megoldás, hogy csakazért lehuztam a laptopra is, hogy vissza tudjam osztani, de igy meg nincs sok értelme, hiszen ha letöltöm onnan meg is nézhetném,
    csak a MiBoxra nemtölteném le, szimpatikusabbnak tűnt a memóriába való szeletelgetett letöltés , hogy megnézzem.

    lehet hogy mégiscsak tennem kellene egy tárhelyet a tv boxra és oda gyüjteni a megnézett filmeket?
    De akkor mindig bekapcsolva kellene lennie a seedeléshez, legalábbis a 48 óráknak meg kellene lenni.

    dilemmába vagyok, de nagyon :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák