Új hozzászólás Aktív témák

  • tomigonzo

    aktív tag

    válasz hobbivideós #3333 üzenetére

    ahogy nekem itt lejon neked alapveto imseretek hianyoznak a kodi kezelesbol ;)
    szvsz telepits egyet a gepedre es probald meg azon kiismerni a mukodeset,
    mert termeszetesen lehet media tarbl torolni, (alapban menubeallitasoktol fuggo opcio!), de tuti nem a 'del' gomb megnyomasaval (egyetlen medialejatsozn sem, opcios menu elereset kellene megtalalnod (megismerned;), nagyban megkonnyitene a a felhasznalast, (konkret kerdesedre, a media tarbol valo torles kodi eseteben ket lepeses feladat, eloszor az opcios menubol -ha elerted es a menuben engedelyezve van a mediatarbol valo troles opcio- torlod magat a filet, aztan pedig egy media tar tisztitast csinalsz ami kipucolja azokat a filmeket a listadol amik mogott nincs tartalom/file

    tobb film informacios addont is lehet telepiteni, es akar parhuzamosan is hasznalni (vagy csak egy bizonyos film informacionak eleresehes), Az Inuversal MOvie Scarpert probald meg, ami egyebkent magyar feljlesztes ha jol tudom, es nagyon jo eredmenyt szokott adni, (nem mindig lesz hibatlan megolda ha az informaciokat magyar nyelven szeretned elerni, ill filmcimeket is atfordittatsz a kodival!)

    innen azt mondom (bar nem ismerem az adott mediaplayert), hogy minden funkcio elerheto altalaban a taviranyitokrol, meg joval kevesebb fizikai gombbal megaldottakkal is (lasd Apple tv, Fire tv, tapasztalatbl mondom;)

    szoval egy gyors kodi talpalo szerintem elsore, gepen, ott konnyebb navigalni, es felfedezni mik a lehetosegek

Új hozzászólás Aktív témák