Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aaron14

    őstag

    válasz atthany #21619 üzenetére

    Szeretem, a hibái ellenére. Xiaomi Pro 2-ről jöttem, ami elég nagy ugrás.

    A motor nagyon csendes, szinte alig hallom, csak az első kerék suhanását. Hipp-hopp eléri a végsebességet, ami jól jön városi közlekedésben, mert így legalább nem tartom fel az autókat a kereszteződésben, mikor zöldet kapunk. A kis Xiaomi-val 50%-os töltöttség alatt már csak cammogva érte el a 25 km/-h-t, na ez teljesen megszűnt. Emelkedőn eddig nem éreztem erőlködni. Most már macskaköveken is tudok vele komfortosan közlekedni, természetesen kisebb sebességgel.

    Kis dolgok, de nekem nagy +:
    - a töltőcsatlakozó a kormányrúd és a trepni találkozásnál van elhelyezve felül, így sokkal könnyebb töltőre tenni
    - a gumiszelep is sokkal hozzáférhetőbb, mint a Xiaomi-nál
    - az applikációja nagyon egyszerűen csatlakozik a rollerhez, a xiaomi-é irdatlan fos volt

    Viszont nagy mínusz, hogy ma is elszabadult a roller. Nyugati aluljáróban épphogy meg tudtam állítani. Le kellett róla ugranom, mert az erős fékezés miatt majdnem orra buktam. :F Illetve az sem túl bizalomgerjesztő, mikor az első kerék egy úthiba miatt elkezd úgy rázkódni, mintha a kormánnyal jobbra, balra mozgatnám. Mondjuk ennek csak a hangja meg a tudat zavaró, menetkomfortban nem érzem a kerék ezen jellegű mozgását.

    Összeségében ajánlom, megér 240 000 Ft-ot, de aki teheti, várja ki míg kijavítják a szoftveres defektjeit, mert életveszélyes is lehet!

    Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

Új hozzászólás Aktív témák