Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robekri

    addikt

    Anno pénteken estefelé kimentem hawerral telekre dolgozgattunk, iszogattunk(freccsezgettünk)

    Kitaláltuk, hogy felhívom cimbit, hogy jöjjön ki! ''Oké megyek biciglivel'' Jólvan ''Kove barátom akkor várunk'' 2h múlva hívom ''Mikor jössz már te f@sz?'' Nem egy elkapkodós fajta!

    Oké még egy félóra és megyek kocsival! OKÉ, csak már gyere te f@sz! Látom jön egy ótó! Nahh ez lesz a Kove barátom! Settengek kifelé freccses fejjel! Nézem felkanyarodó ótót! ÁÁÁhháháháhááÁÁÁÁ gyere csak te fasz, most megkapod te geci! Fogtam kiugrottam gyatya letol seggem makkom kifigyel pucsítok mint állat, és ordítom, hogy Nyajjad te szemét!!!!

    Eljövök és a kocsi továbbment!
    Mondom hawernak: mi a fasz vhazze ez nem a Kove, pont a szomszédba ment, ott is volt party! Alig röhögtem szarrá magam, hawerral! Persze fejem veres vóóót, mint a sz@r+ röhögés! Mindjárt ittunk is rá egy freccs!

    Na eltelik 10 perec, jön egy másik ótó EJJJ ez már a Kove! De tuti az lesz Csiszi? (hawer neve) Az háát ugorjál már kifelé te lecsóJóska! Nahh másodjára már bejött a dolog!

    Elmeséltem Kovénak dógot, hát nem is kell mondanom, hogy begerjedt a faszra!

    Természetesen nem is kell mondanom, hogy 01h körül átmentünk a szomszédba! Vittem az 5 lityós butykost+ hawer a gitárt!

    ''Csókolom én vagyok a segges....!!!'' Néztek aztán röhögtek, mint a szar!

    Ott még szépen megkajoltunk, gitár, borozgatás! 13 körül pedig tente volt!

    Na ez volt a pénteki buli, de volt még szombaton és vasárnap is! De azt majd máskor!
    Be kell ezt osztani.


    Ha lesz érdeklődés, akkor még előkapok egy pár sztorííít!:DDD

    Üdv.: Robe

    -Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

  • robekri

    addikt

    válasz szandisas #403 üzenetére

    Ez se rossz! :DDD

    -Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

Új hozzászólás Aktív témák