Új hozzászólás Aktív témák

  • Kokog

    csendes tag

    Az alábbi történet velem esett meg kb.7-8 évvel ezelőtt.Vettem 1 Trabantot.Nagyon szerettem,zenét raktam bele,stb.Egyszercsak eljött a szilveszter éjszaka,és megindultunk csúnyán berúgni a haverokkal.Kisvárosom sportcsarnokában igényesen megterített asztaloknál elfogyasztottuk a finom vacsorát,majd megittunk kereskedelmi mennyiségű sört.
    Lassan jött az éjfél,és egyik barátommal átmentünk 1 másik szórakozóhelyre,mivel ott dolgozott az akkori barátnőm.Természetesen a Trabival.Órák múlva bódult,csumarészeg állapotban visszagyalogoltam az eredeti mulatságba,a sportcsarnokba.Reggel 6-7-ig húztuk,aztán elindultunk haza néhány környékbelivel.Keresem a kocsit a parkolóban....
    ..........nincs ott.............sehol sincs......................na de?................hmm..........hajjaj.....
    ellopták....... :Y
    Benéztem mindenhova,és ez bizony eltűnt!!!!!!!!!!
    Irány a rendőrség.
    Félbódult állapotban bejelentettem,hogy meglovasították a TRABANTOMAT!!!
    ''Hát ez felháborító''-mondta a törzsörmester,és elkezdte felvenni a jegyzőkönyvet.
    Az egészben a legfurcsább az volt,hogy a kulcs meg a zsebemben volt.Eközben kedves öcsém megindult egyik jó komával szétnézni a központban,hátha...
    Hát meg is találták ott,ahol a barátnőm dolgozott.
    Gyorsan bejöttek a rendőrségre,és közölték,hogy megvan.
    Tehát berúgtam,elhagytam a kocsimat,majd feljelentettem saját magam :DDD

    Feri bácsik kíméljenek!!!

Új hozzászólás Aktív témák