Új hozzászólás Aktív témák

  • Nándiee

    tag

    Első napom az új iskolában azért menntem át mert ott sok az ismerős és egyböl bele is rángattak 1 vicces cigibe,de ez úgy kb a 3-adik órám körül lehetett.Szünet vége mennék vissza a terembe benyitok meglátom hogy nem mi vagyunk ott erre levert a víz hogy most akkor mi is van :F fogtam és be is ba**tam az ajtót ahogy megláttam h itt nem mi vagyunk. Aztán rájöttem hogy itt valami nem stimmel hol a táskám :F és leesett hogy még bent van a teremben ahol már nem mi vagyunk,na akkor már végképp levert a víz főleg hogy elötte 10-20mp-vel bax**m be az ajtót úgy hogy még azt sem mondtam hogy húzd meg a fa**om.
    Megint benyitottam már enyhe röhégéssel fogadtak oda batyogot a táskámért és kérdezett valamit a tanár,de mivel elég jó éreztem magam és a helyzet elég kínos volt egyszerüen nem tudtam rá figyelni és már vagy 3x elismételte a tanár a kérdést és gondoltam hogy valamit már csak kéne csinálni és mondtam hogy Aha :W aztán jött a következő kérdésével amit én úgy értettem hogy:meg mutassam hogy hol vagytok?erre rávágtam kb 10mp rekció késéssel hogy ha gondolja erre egyböl nagy röhögés.
    Mint utólag kiderült a tanár azt kérdezte hogy Tudod hogy hol vagytok?
    :W :W :DD

Új hozzászólás Aktív témák