Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    :)

    Jó ez a topic ...

    Az én nickemnek van egy kis ''pejoratív'' értelme is ... az official Abit fórumon meg is kérdezték, hogy nem akarom esetleg megváltoztatni?

    Mire az volt a válasz hogy már a szivemhez nőtt! :) (Ugye a Dummyboy szabadfordításban hülyegyerek :) )

    Az úgy történt hogy, hogy anno melóhelyen vadi új dolgokba csöppentem, ahol egy bizonyos rendszert kellet beállítani ... szoptam vele napok óta mikor összeszedtem a bátorságomat (meg a 6 szavas angoltudásomat) , odamentem a német főmérnökhöz és elmagyaráztattam vele ... mint később kiderült botor tett volt, mert nem csak én nem ismertem a teljes munka menetét, hanem senki sem :) Ezért utánna az összes kollégának elő kellett adni magyarul (hozzáteszem, ekkor dolgoztam a melóhelyen 2 hete, nem sokan ismertek ...) ... ennek részekényt az egyik configban egy bejegyzést át kellet írni arra hogy Dummy ... ezt persze mindenki megjegyezte ... egy idő után már úgy irányították hozzám az emberkéket, hogy ''menj oda a dummys sráchoz ...'' utánna lett Dummysrác és ebből DummyBoy ... Bár előtte is volt becenevem, sőt azóta van új is egy pár, ezt annyira egyedinek éreztem hogy mindenütt ez lettem ... online játékokban, fórumokon, mailcím meg minden (szerintem a Vörös rib@nc még pejoratívabb :) )

    [Szerkesztve]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák