Új hozzászólás Aktív témák

  • napos2600

    tag

    amikor elkezdtem a grafikusi palyafutasomat (amiga:deluxepaint) akkor meg nem is volt nickem. aztan az amigat lecsereltem 1 par kanna beltonra (nem szo szerint) es akkor mar ideje volt valami nevet kitalalni hogy legyen mit a falra irni neoluxal (ez mar reg volt ne kovezzetek meg emiatt:))
    4 betut kellett keresnem amit ''jol lehet irni'' igy lett ez.
    aztan osszefutottunk 3 zwickau-i sraccal es nekik volt egy csapatuk a ''35'' es mi szimplan megalkottuk utanna a sajat kis csapatunkat a 26ot:)
    aztan ez a 26bol szinte hitvallassa notte ki magat...
    mindenhol ott volt. es ahol nem volt ott oda mi magyaraztuk bele (a nyugatiban egy srac meg akart teriteni minket es azt akarta hogy irjunk ala valamit, de rosszul tette hogy odajott mert utanna mar o akart szabbadulni tolunk mert lefarasztottuk a ''26 mindenhol'' dumankkal:))
    tehat naps26 ezutan mar csak ido kerdese volt a becezesnek >> napos26.
    es jott az ur 2000ik eve. hogy en is y2k kompatibilis legyek hozzatettem 2db 0-at
    roviden ennyi...

    [13kerben nottem fel az ugye a 26 fele, 26os busszon logtunk a legtobbet haverokkal ami ugye atmegy a szigeten ami szinten a 13kerhez tartozik, romi kartya 52 lapbool all ami 2x26, 78ban szulettunk haverommal ami meg 3x26, volt egy egy eves idoszak amikor szinte csak ora 26kor tudtunk ranezni az orara stb...]

Új hozzászólás Aktív témák