Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Nos, ha már elindult egy ilyen topik, egye-fene emlékezni kell...
    2001-ben vásároltam az első mobilom egy Sony CMD J6-os modellt.
    2003-ban (a J6-os mellett) használtam egy Ericsson T28s modellt.
    2004-ben volt egy piros Sony Ericsson T300-am. (már nincs meg sajnos)
    2004-ben vásároltam egy Sony Ericsson T610-et, majd ugyanebben az évben, tehát ismét
    2004-ben vettem még egy Sony Ericsson F500i-t.
    2005-ben szert tettem egy Panasonic GD75-ös telefonra (ami valami véletlen folytán összetört...najó, földhözvágtam egy önkontroll-hiányos pillanatomban :U )
    2006-ban egy Sony Ericsson W810i-t vettem, amit a lakásomból tulajdonított el valaki. :O
    2006-ban(év végén) vettem 4 darab Sony Ericsson J230i-t. 2-t magamnak, egyet-egyet a szülőknek. (ma már csak egy J230i-m van, a szülők még azokat használják)
    2007-ben szereztem egy Sony Ericsson K700i-t amit kívül-belül felújítottam, és használtam, úgy fél évig.
    2007-ben (év vége felé) vettem 2 Sony Ericsson V630i-t. Egyet magamnak, egyet a hugomnak. A sajátom eladtam, a hugi még azt használja)
    2008-ban vettem meg a mostani Sony Ericsson K550i-m, majd szintén
    2008-ban a Sony Ericsson K850i-m.

    Ezek a saját használatra vásárolt mobiljaim, jól látszik, hogy 8 év alatt több, mint 10 mobilom volt.
    Természetesen vannak modellek, amiket párhuzamosan használtam másik modellel, illetve van jónéhány modell (ezek nem szerepelnek a fentebb említett tételsorban), ami pár hétig tanyázott nálam. Ezek többnyire teszt-telefonok, vagy javításra, próbára átvett telefonok voltak.

    Ergo az is kitűnik hogy a jelenleg használatban lévő telefonjaim kicsivel több, mint egy évesek.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák