Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz elmouse #27920 üzenetére

    Egy e-könyv olvasó van a házban, pótapámnál nincs internet, feleségem ragaszkodik a nyomtatott könyvekhez, van belőle 1600 db, plusz minden hónapban könyvtárból kölcsönöz 8-10 kötetet. Ezért még mindig felfoghatatlannak tartom a WiFi szükségességét. Már a mosógépeket, hűtőszekrényeket, klímaberendezéseket is felszerelik vele. Lassan a WC lehúzást is WiFi-vel fogják irányítani. :(((

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Phülöp

    addikt

    válasz elmouse #27920 üzenetére

    "Úgyhogy én meg a kábelezést nem értem. Ezzel pont hogy lemondasz az Amazon által nyújtott szolgáltatásról."

    Én is kábelt használok (vagyis inkább mi, mert két Kindle van a háztartásban), és igen, lemondunk az Amazon által nyújtott szolgáltatásról, mert nincs rá szükségünk.
    Kindle kábellel felcsatlakozik a PC-re (a kábel mindig be van dugva a gépbe, nem kell keresgetni), Calibre-ben a könyveket kiválogatjuk, amik épp érdekesek a tartalom alapján, és egyetlen gombnyomással feltoljuk őket az eszközre (általában 10+ könyvet egyszerre). Nem gondolom, hogy ezen sokat tudna egyszerűsíteni bármi. Csak a Kindle-n olvasunk, és mindenki csak a sajátján, szóval semmiféle megosztásra nincs szükségünk.

    Aki akarja, használja a wifit, engem nem zavar. Én jól megvagyok nélküle. Mondjuk én kicsit oldschool arc vagyok, a hálózat is kábeles itthon a fix eszközökhöz, sőt a hangfalaim is kábellel csatlakoznak az erősítőhöz. :)

    [ Szerkesztve ]

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Új hozzászólás Aktív témák