Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    válasz #40564480 #314 üzenetére

    A hívásjelzésre, kezelésre később részletesebb választ tudok adni, egyelőre nem ültem még autóba, nem tudom, dobja-e a kapcsolatot akkor, stb.
    Egyébként meg nem csörög ki, csak a jelzés jön át, hogy hívás van, meg hogy nem fogadott hívás volt.
    Tehát BT headsetként nem használható. (én legalább is nem találtam olyan beállítást).
    Azt kipróbáltam, hogy híváskor a telefonon rányomtam a BT ikonra, amivel át tudja adni a hívást a kihangosítónak, de elkezdte keresni az eszközt és a listában nem volt ott az óra. Azaz híváskor dobja a kapcsolatot és vélhetően átugrik a kihangosítóra (ezt még le kell tesztelnem).

    Üzenetek, értesítések tehát átmennek, de csak a címek olvashatók el alkalmazás híján. Azaz egy GMail levélnek a tárgyát mutatja csak a Notification-ben, de elolvasni nem tudod az órán, csak ha föltelepíted magát az appot az órára is.
    Ezt az órát egy autós (klón) SIM-mel lehetne jól használni igazán.

    Appokról: szinte mindent föl lehet tenni Play Store-ból, pár dolog nem működik csak. Pl. FB Messenger fc-zik. Viber-t nem érdemes föltenni, mert kiléptet a telefonról (és töröl mindent a rohadék).
    A legtöbb app nehezen használható a lekerekítés miatt (a sarkokban van a menü), de átállítható négyzetesre, akkor látszik, csak még kisebb az elérhető felbontás.

    A kijelző valóban AMOLED, pazar képe van! A hangszóró elég hangos, a vibra motor is jó erős.
    Az egész tok kidolgozása színvonalas, nem nagyon lehet belekötni. A szíj már más téma, szerintem az LF16 kaucsuk szíja a legjobb, de azt nem lehet külön kapni. Most azon szarozok, hogy le lehessen cserélni valami szebbre. Két kis drót lóg ki, mint antenna, ezeket kellene elrejteni az új szíjban.

    Sportolásra ezek az eszközök egyelőre alkalmatlanok. A pulzusmérő - a híresztelésekkel ellentétben - nagyon jól működik, de semmivel sem kompatibilis. Endomondo nem ismeri föl akkor sem, ha az órán fut, akkor sem, ha a telefonon és csak BT-eszközként csatlakozik.

    Ezeket az órákat úgy kell kezelni, mint értesítésre jó kütyük, amiken mellesleg "teljes értékű" Android fut.
    Elég sok számlapot lehet találni hozzá, a watchface makerekkel most kezdek ismerkedni.
    Ha lenne hozzá támogatás, hogy bármilyen sport trackerrel kompatibilis legyen, über cucc volna.

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Új hozzászólás Aktív témák