Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigman00

    tag

    Jajjanyámmárittisezatrágya?
    Azt hittem legalább a PH! mentes eme szörnyszülöttektől... Nemtom hogy az aki nyitotta ezt a topicot az hallotta is már ezt a .... szval Tiseto-t ''zenélni'' vagy csak azt hogy ''mennyirekirályésmindenképpenimádnikeeeelll!!'' ? Hétvégén lesz trágyakoncert lehet menni és ezt meg zárjukmár könyörgöm :U

  • bigman00

    tag

    Jópár embert megismertem már és jópárat közülük borzalmasan hülyének tartok és nem csak én... nem a zenei ízlésük hanem a viselkedésük a világhoz való hozzáállásuk miatt, evolúciós zsákutca az összes, kultúrálatlan szörnyszülöttek, mondanom sem kell hogy az összes imádja a dizsikultuszt és kedvenc előadójuk Tiesto... én józan paraszti ésszel levonom a következtetést: akit ismerek és nem kedvelek az tiestot halgat... ezért én nem halgatok tiestot :D De asszem ezzel mindenki együtt tud élni és nem sokakat izgat hogy nem fog velem összefutni egy-egy ilyen remek kis hétvégi banzájon... Csak monyuk az zavar hogy egy ilyen kaliberü arc fejből fújja Tiesto összes számának a címét de halvány lila fingja nincsen arról hogy ki az a Hemingway :U Remélem a PH-s tiesto fanok rátudnak cáfolni erre... de szigoruan csak gondolatban és ez a szösszenet is szigoruan off volt... el lehet felejteni de ez nagyon kikivánkozott belőlem ... sajnálom :B

Új hozzászólás Aktív témák