Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Dilikutya #3610 üzenetére

    Pffff
    Először is, robbantsd fel azt a Lite-ot, inkább rakd fel a normál StrondDC 2.03-at, mert az nincs lebutítva! Vagy ajánlom a fentebb dícsért ApexDC++-t, 2.03-ból csinálták, jelenleg a 0.4-es ver. a legújabb, vagy esetleg a béta2, én is ezt használom.
    Minek használsz Netlimitert? Nekem is van, de rájöttem hogy tök felesleges. Pláne másokkal kicseszni. Oké hogy leállítod, de az egész programot, vagy bekapcsolva marad korlátozgatás nélkül az óra mellett?
    Ha megy a netlimiter (most mindegy hogy korlátozás nélkül-e vagy sem) és elindítod a dc klienst, akkor a leírásodban, ahová írtad hogy mennyivel töltesz le/fel, oda a netlimiter neve kerül, szintén kapcsos zárójelbe a netlimiterbe beállított a feltöltési seb. Akkor is ha nem használod. Így simán kirúgnak.
    Én mindent leszedtem eddig ami kellett, annak ellenére hogy 127KB-tal töltök fel folyamatosan, ami a netelérésem maximális feltöltési sebessége.

    Sztem a legjobb megoldás ha a netlimiterre nyomsz egy uninstallt. Gyakorlati lényege a programnak nem sok van.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák