Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz mdav88 #88204 üzenetére

    Mert rossz grammot nézel. A bot saját súlyát kell. :DDD
    Vicctől eltekintve egyébként ez tényleg nem rossz kiindulási alap. Egy pacek, vékony lakkos, kevés gyantás, ügyes keszeges bot 390-ben nem igazán több 160-180 grammnál. 420-ban karcolgathatja a 200-at, és csak 450-ben lép a fölé.
    Nyilván ez így elég pongyola, de amikor vakon keresel botot, és mondjuk már a 360-as verziója is 200 gramm, akkor azt a bottípust el is engedheted.
    Szerintem próbálj meg használtan keresgélni, újonnan ebben az alsó árszegmensben nem fogsz semmit találni... Középkategória kb. nincs (40-80ezer mondjuk)... Ugyanaz a helyzet, mint a bolognainál, vagy legalja, vagy top...

    Vakon, bármiféle ismeretség nélkül ezt a botot tenném egy próbát megérősnek - Sensas Coimbra Light Match 390 12g. De semmit, az égvilágon semmit nem tudok róla, csak amit a kugli mond...
    Hermanyi mester, vélemény, nem ismered véletlenül?

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • horcsog

    tag

    válasz mdav88 #88204 üzenetére

    Nagyon max 20 gramm felső határ, persze nagyon eltérhet két azonos dobósúlyú. Az alsó határ se mindegy az 3 - x ig vagy 7-x-ig. Nem ismerem a felhozatalt így nem tudok ajánlani konkrét típust . Ami szóba jöhet azt meg kell nézni közelről megsuhogtatod , milyen átmérője van , milyen súlya van, mennyire gerinces azokból azért már lehet saccolni mennyire lesz jó.

    Sajnos egy nagyon gerinces de igazán finom bot vszínű nem a 20 .000-es árkategória lesz. Az mindenképp kompromisszumos lesz. Nem akarsz nagy távokat pontosan dobni akkor nem lesz akkora jelentősége kicsit nyeklik nyaklik. :) Az én trabuccom se az a nagyon feszes pálca. Mezei pecára jó még attól, főleg amennyit én matchezek , szinte mindig a spiccbotot veszem elő inkább egyszerűbb gyorsabb peca.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák