Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackmMmDog

    aktív tag

    válasz hermanyi #88062 üzenetére

    Ma jelezték vissza ,hogy véget fog érni a közveszélyes munkakerülő pályám. Lesz pénzem mint Zoli bácsinak hogy sok botot/orsót vegyek. :DDD

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz hermanyi #88062 üzenetére

    Köszi, de már kidobtam, volt benne 2019-es lejárat.
    Kék villogó..Hidd el, ha adnának sem kéne, elég ha akkor használjuk, amikor muszáj. Első pár évben a sofőrök marhán szeretnek esetezni, kétfős személyzetnél én vagyok az egységvezető, szoktam nekik engedni, menjenek, gyakoroljanak, csak ésszel. Persze, ha beteghez, vagy azzal megyünk, és valahol hivatalosan is indokolt. Aztán mindegyiknek "megjön az esze", mert érzik hogy néha centiken, vagy tizedmásodpercen múlt a katasztrófa. 5 év után már nem kérdezik meg, menjünk-.e esetbe.Örülnek, ha nem kell.
    Legtöbb esetben persze, kiérkezve kiderül, hogy felesleges a sietség. De megtörtént, hogy bejelentettek a lakótelep bokrai alatt fetrengő embert. A mentőegység kivonult, de gondolván hogy megint egy részeg (99% az) simán kiballagtak, piros lámpákat végigállva. Helyszínen kiderült, hogy egy magasból esett, polytraumás. Persze, ez még akkor történt, amikor más világ, más rendszer volt, és nem volt szokás mindenkit feljelentgetni. A beteg felépült, baj nem lett, csak ezért van, hogy a mentő sokat megy kéklámpával, kivonuláskor kötelezően előírják mostanában, a beteggel meg én, vagy az egységvezető dönti el, hogyan megyünk. Szoktam mondani a kollégáknak, amikor vonulunk, hogy a miénk az nem is egység, hanem kétség....
    Erről ennyit, peca:
    Amúgy engem ba...ttok, igaz hogy sok cuccom van, csak azt nézzétek, hogy egyrészt nem nagy érték, másik meg hogy 11. szezont horgászom idén újrakezdés óta.
    Kb évente 3 bot/orsó, és megvan a darabszám.
    Bagózik valamelyitek? Tuti többet elköltött 10 év alatt mint én, ha napi egy dobozt elvágott.Aztán alkoholfogyasztókról nem is szólok, na ők tényleg nem veszik észre hogy függők, és tényleg nyomorba döntik a családot.
    Van ám másik hobbim is, szerettem fotózni, bár egyre kevesebbszer kerül elő a Nikon, de ott optikákba akár sok-sok milliót bele lehetne tolni. Annak neki sem álltam, elég az a 18-105VR hobbira.
    Na, jóvan, megint bő lére eresztettem...... :D

Új hozzászólás Aktív témák