Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Interceptor #85621 üzenetére

    Ú, azért azok a sügerek nem csúnyák! :K Grat, jó peca ez, pláne élő Dunán!
    Nekem megjöttek az Alis wobblereim, mindjárt indulok őket kipróbálni a Zagyván. :))

    Fent az abszolút bajnok fekete (3.5 centis test, kb. 4-5 gramm). Bal szélső oszlop új, legalábbis annak hittem, de igazából ugyanaz mint a fekete, csak szebb, minőségibb festéssel. Valószínűleg működni fognak. Második oszlop eddig is volt, használtam, bevált cuccok. Harmadik oszlip újdonság, nagyon szép festés, a méret is abszolút domis (4.5 cm / 6-7 gramm), alig várom hogy kipróbáljam őket, terelő nyelv alapján picit mélyebbre törő változatnak tűnnek, de inkább a mozgásuk érdekel. A jobb szélső oszlop felső kettő tagja is új, ugyanaz a méret mint az előző, csak ducibb crank forma. Jobb alsó kakukktojás, eddig is megvolt, ezzel a színnel konkrétan még nem fogtam domit, de a forma működik.
    Kaptak új, kisebb horgokat, gyárilag picit szerintem fölé voltak méretezve.
    Régi, nem bevált, nem jól mozgó csalkról meg leszedtem minden értekeset (karika, horog), aztán kulcstartó, kocsiba "lógós", meg aji lesz pecás kölöknek. :DDD
    Na indulok tesztelni. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • horcsog

    tag

    válasz Interceptor #85621 üzenetére

    Tudom finom cuccal nyomatod. De azért az a 22-es fluorocarbon se egy nagy védelem vsz. :) Lehet a 6-os fonottnál valamivel többet bír ha hozzáér valamihez. Csodálkozom egyáltalán ilyen helyekről halakat ki tudsz venni vele.

    Azért áll le este a kapás ezeken a helyeken mert elindulnak kaja után a nappali búvóhelyről éjszakai ragadozók. De ha éjszaka is ilyen erősségű cuccal mész az horror lesz. :) Sok zsinór kell ha állandóan lekopasztják a dobot. Haverom tudna erről mesélni 20-as fonottal is 1 horgászat alatt 2-3 olyan hallal találkozott az orsó nem nagyon akart elhallgatni aztán meg is tépték de nem vitték el azért az összes zsinórt. Azóta is csuklik ha ez szóba kerül. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés