Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smkb

    őstag

    válasz Zoli bácsi #66999 üzenetére

    Érdekes dolog ez a tagtörés. A megszámlálhatatlan feederem közül egyetlen volt ami tört, de az kétszer is, ugyanott, a harmadik tag vege, mindkétszer az első dobás utáni kapás/akasztáskor. 20 dkg keszegbe... Egy Shimano Catana CX 366 osról van szó, nem egy noname gyártó típusáról. Nagyon olcsón meg tudtam csípni, sosem volt használva előtte, fél éves volt, Shimano garancialevéllel, eredeti számlával. Gondoltam hasonló lesz mint a méltán legendássá vált BeastMaster AX 366 mediumom, csak egy kicsit keményebb, Catanásabb. Második törés utáni tag cserekor felhívtak a Shimano szervízből, hogy hogyan is kellene dobnom, meg kivennem a spiccet.... Elmagyaráztam az embernek, hogy azért ezen már túlvagyok, és hogy soha másik botammal ilyen nem történt, ezzel meg egymás után kétszer, úgyhogy itt nekem szériahiba érzésem van. (vagy a spicc feszit valahogy rosszul, nem kör) A második szervíz után nem használtam többet, szépen áll a szekrényben a többi még vizet sem látott bot között :) Pedig finom bot, 205g mérve a 3oz spiccel, kicsit nehezebb csak mit a BM AX. Úgyhogy megesik ez nagy márkáknál is.

Új hozzászólás Aktív témák