Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz faragojof #66520 üzenetére

    Persze. Semmi extra nem volt a cuccban.

    Egy Zebco Trophy Match bot 420-as egy LINEAEFFE quasar orsóval és [link] ezzel a Neviss waggler merülő zsinórral. Előke ugyan ebből a zsinórból kötve egy 10-es horoggal. Csali pedig 6 mm-es Aqua Garant pellett.

    Ez az egész cucc így nyilván nem ilyen méretű halakra lett kitalálva, úgyhogy azért nem volt könnyű a történet. Nem mértem de olyan 35-40 perc volt a fárasztás. Mellettem és szembe is ültek 3an és 2en a pici tavon, úgyhogy nagyon szabadjára sem lehetett engedni a halat, de erőltetni sem mertem mert előtte már egy 10 körüli tok már a merítés közben megtépett :W
    Kár, hogy azt nem fotóztam le mi lett a cuccal, végül az első 20 méter zsinórt kel kellett vágnom mert úgy bepödrődött, hogy már feltekerni sem tudtam :DDD

    galervin93
    Én a hátsó kis öbölben, a 42-es álláson pecáztam a tógazda javaslatára. A hely tényleg jó volt mert adta a halat,de lehetetlen módon akad. A szomszéd sporik elmondása alapján több bedőlt fa is van ott és ha nem tudod kicibálni a halat a nádfal elől akkor azonnal vége. Cserébe kapásod garantáltan csak a nádfal előtt lesz.
    A jobb első rész (25-30 állás) egész biztos akad, látni is a besüllyesztett mindenfélét az elválaszt nádfalig).
    A középső részek gondolom nem akadnak, de ott nem tudtam még pecázni.

    [ Szerkesztve ]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák