Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackmMmDog

    aktív tag

    válasz musli26 #66399 üzenetére

    néztem róla videokat, szerintem megöli a horgászat szépségét :U

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz musli26 #66399 üzenetére

    Én biztos írtam, vettem. Nem próbáltam még, a felszerelt Döme Vario kosárral methodoztam.
    Megnézegettem úgy szárazon a Cralusso beszerzéseket.
    A Sensitiv kosarak ugyanúgy cserélhetők, levehetők, mint a Variók. De nem tudtam kivenni a kosárból a szárat, fogó kellett hozzá, úgy szorult. Gumisapka is kicsit furcsa, hamar lecsúszik.
    A kosarak szára nem olyan strapabíró anyag, illetve nem olyan pontosan illeszkedik mint a Dömés. Maga a kosár precíz, jó anyag, a szár nem tetszett, egyiken sem.
    Bocs hogy a Döméshez hasonlítom, ezt használom, ami cserélhető.
    Legnagyobb csalódás ez a kék töltő, elég gagyinak tűnik.
    Persze puding próbája az evés, kipróbálok majd mindent a gyakorlatban is.
    Ezt a dupla csalis kosarat inkább érdekességnek tartom, azt gondolom, sokszor inkább véletlen, hogy melyik csalit szívja be a hal......
    Eszembe jutott, milyen érdekes, gyerekkoromban minden etetőkosaras szerelék két horgos volt.... Egy fület kötöttek a kosár fölé, abban volt csatlakoztatva a második előke, egy meg ugye a kosár alatt...Kétfajta csalit tudtak bevetni. Mostanában nem látok ilyen szereléket, pedig ennek több értelmét látnám, mint a kéthorgos methodnak.
    Aztán lehet nincs igazam.....
    Ezt a felemelkedő kosarat is érdekesnek tartom, ha kiürül a kosár a felszínre jön. Mert mi is történik? Bont az etetőanyag, elterül a kosár, és persze a csali körül....Erre felemelkedik a kosár, úszóként viselkedik, elhozza a horgot az etetésről....Elkapják a halak a felfele szálló csalit, ami feltételezhetően elég gyorsan megy felfelé....Ja. :D Fent vannak a halak? Régóta van olyan úszó, aminek kosár van az alján...Nem logikusabb?
    Szóval érdekességnek tartom ezeket, és marketingnek.... :)

  • koko52

    veterán

    válasz musli26 #66399 üzenetére

    És ha tele a kosár akkor ellenállás a halnak? Mert a videót nézve amikor egyiket viszi a másik becsúszik a kosárig és azzal együtt vontatja. Akkor lenne értelme finom horgászatra ha csúszószerelékes. Vagy valamit nem vettem észre?

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák