Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz csababarca #66365 üzenetére

    [link] [link] Mindegyikből egyet, kb. ugyanakkora a súly a karokon. Mindegyik használhatónak tűnik. Eddig legtöbbször láncos swingereket használtam, meg ugye sima karika kapásjelzőt. Volt merev karos swingerem, de jóval kisebb súllyal, meg tekerősen lehetett állítani a fej feszítését a zsinórhoz, sosem ott tekeredett ahol akartam..nem szerettem.
    Folyóvízen vagyok bajban a kapásjelzőkkel, hagyományos fenekező boton. A víz sodrása felhúzza a jelzőt....Oda próbálok megoldást találni elsősorban. Eddig volt hogy 3-4 karikát akasztottam egymásra, meg ólmot tettem a láncos swingerbe (patron helyére).
    Mondjuk ilyen rövid pecákra, pár órára nem viszek rodpodot, swingereket a tóra...Meg azért esik az eső sokszor, lemegy a leszúró. Nyáron már a kavicsbánya partján nehéz ügy a leszúrókat a talajba varázsolni, akkor kell persze.
    Amióta megvan a Delphin Bronx rodpod, ezt azért sokszor összerakom, hamar megvan, szétszedése is.
    Van egy ilyen háromlábú [link] , de mióta megvan a Bronx, nem volt vízparton, macerásabb a szerelése. :)

Új hozzászólás Aktív témák