Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz csababarca #66357 üzenetére

    Görbüljön, fogjál halat! :)


    Én is voltam pecaboltba, kaptam múltkor a Fertődi Solaristól akciós, -10 % engedményes kupon képeslapot.
    Kedvezménnyel fizettünk 37 ezret......Mondom gyorsan, hogy asszony pólókat vett, meg macskakaját..Jóvan' felét legalább én költöttem... :B Ijesztő mit (nem) ér a pénzünk....
    Bepakoltam az új Cralusso kosarakból, vettem ezt a két horgosat is. A szétnyíló töltőt is vettem, próbálgattam, így megnézegetve elég gagyinak tűnik....Majd élesben is tesztelem.
    A Dömés Vario kosarakhoz, meg a Nevishez is jó lesz, úgy tűnik még a Nevis XL method kosarával is működni fog, bár ez határeset.
    Vettem egy Delphin Iton kapásjelzőt, sima, egy darab, nem szettet. Ez marha jó, tetszik, lehet veszek rádiós szettet is belőle. (Aliról) Még elemeket is adtak hozzá (3x GP AAA elem)
    Merev karos, állítható súllyal szerelt swingereket vettem, ezeken nagyobb súly van mint eddig amiket használtam, illetve csatlakoztathatók az elektromos kapásjelzőkhöz.
    Ez a Delphin Iton jelző olyan hangos, felesleges belőle rádiós, szerintem vízparton 100m-re hallatszik..... ;] Le is halkítottam, állítólag van memóriája, nem felejti el a beállításokat. :)
    Talán jó idő lesz végre..Nemrég eső csepergett, most már süt a nap nálunk... :)
    Vettem csontit, gilisztát....gyógyszertárba antihisztamint... (Pázsitfű allergia). Kávés energiaitalokból is bepakoltam... Védettségi igazolványt betettem a tárcámba....
    Aztán valami mindig otthon marad ám...Legtöbbször csonti a hűtőbe, de mentem már ki etetőanyag, meg szák nélkül is....Meg iratok nélkül. Írni kéne egy csekklistát..így 50 fölött...Úgy kezdődne hogy szemüveg. :DD

  • vendingo

    veterán

    válasz csababarca #66357 üzenetére

    Ezeket szoktam venni, ha kifogyok és gyorsan kellene. Csoki narancs kajával kezdtem a szezont, rengeteg keszeget fogtam, de pontyok is jöttek. Nagyon jó az állaguk, tapadásuk. Arra figyelj, hogy 2x vizezős. Elsőre keverd be frankón, majd kb 20 perc múlva vizezd megint a kellő állagra.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák