Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz faragojof #65323 üzenetére

    Nekem nincs Bajom a Dome Gáborral bár a vontatott beszed stílusát én is észrevettem már de elenyésző a szaktudasahoz képest. Mint ahogy többen írtak én is rengeteget tanultam a domo-tól rengeteg videóját láttam és mar egész fiatalon elkezdte a médiába tovább adni a tudást akit megszegett sajnos volt egy olyan rész is amikor kicsit nagykepube ment at de kinél nincs ilyen. Viszont a gond az hogy nem tudom lekovetni a termékeit mert azon kívül hogy o elmondja mi és hogy merre hány méter más referencia nem nagyon van. Van egy dovitos hapsi is aki csak Döme cuccokat használ o nagyon megvan elégedve vele. Én annak idején a kezembe vettem az orsojat a kek fekete és gyöngyház fehér szinut is és kicsit olyan gagyi érzés fogott el de szét nem esett a kezembe. A fine max botot is megfogtam baromi kényelmes volt nem volt nehez valahogy a súlyelosztása nagyon jó. Egyedül a 3 talpas spicc gyururol nem bírt meg leszokni de talán majd azt is egyszer elhagyja. Mindazon által meg mindig nem tudtam eldönteni hogy a SW supernova light 360 ast vegyem e vagy az ő fine max 360 asat. Mert mindketto tetszik. A SW Nek egész picik a gyurui allitolag csak nem tudom hol, a dome botnak viszonylag nagy keverő gyurujei vannak és a spicc gyuru átmérője se aproka. Sajnos a walter botot idő hiányba nem tudtam megnézni ma. 3 napig most 12 orazok és totál hulla vagyok ma is ahogy haza értem elajultam. :(

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés