Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz DanielLong #60938 üzenetére

    nem attól fog eltörni, hogy lágy, vagy feszes, vagy könnyű, vagy nehéz :N
    Választani amúgy tényleg baromi nehéz, pláne az elején. Pár éve én is átéltem ezt. A pergetés különösen technós műfaj, nehéz választani, mert mindenki először egy bottal akar mindent is kipróbálni. De ez pergetésnél tényleg nem megy, mert ilyen bot igazából nincs, szóval ha valaki nagy kütyüb.zi, akkor ne álljon neki komolyan pergetni, mert hamar lesz domolykós, sügeres, kis süllős, nagy süllős...nagy harcsás (szóval legalább 10-12) botja.
    És az a durva, hogy nem is csak marketing duma ez, hanem annyira specializáltak a botok, hogy tényleg teljesen más karakter akár csak szérián belül is egy 2-10g-s és a 3-15g-s bot is, pedig azt mondanád rá, hogy ez nem lehet.
    Az évente 3x pergetőknek, és a kezdőknek persze ez szívás, mert az egész folyamat ott kezdődik, hogy el kell tudni fogadni, hogy az első bot szinte biztos, hogy nem fogja azt adni, amit várt tőle, és hamar lesz helyette/mellette 2. vagy 3. bot is.

    Just a simple Lineman...

  • Interceptor

    addikt

    válasz DanielLong #60938 üzenetére

    Olyan botot is ajánlottam amiről eddig csak teszteket láttam és maga a márka nagy becsben tartott. Megfogom majd én is nézni legközelebb az X1-et és még mást is, mert én meg szeretnék a másik két különböző karakterű medium light bot mellé még egy light kivitelt is valamiből. Szerintem botot venni amúgy is úgy érdemes ha legalább a boltban kézbe tudod venni, azon belül is megtudod nézni melyik hossz/karakter fekszik jobban. Minden más a parton derül ki. Az lenne a jó ha valahol ki is lehetne ezeket próbálni :)

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák