Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • everest140

    tag

    válasz sityupityu #59727 üzenetére

    Pilismarót - Visegrád között járok sokat, az van nekem közel, illetve néha járok szembe is Szob - Zebegény szakaszon. Nyár eleje, közepe környékén A paducok tényleg jól jöttek a nyáron én is fogtam belőlük és szépek is voltak. Dévérek is jöttek azért.
    Viszont tavaly szerintem jobban lehetett fogni, sokkal többet fogtam a vízállás is kedvezőbb volt. Idén szerintem gyengének mondható időszak volt idáig.
    Az áradós időszak nem volt jó, szinte nem is mentem ki ameddig nem jött rendbe a vízállás, nekem magasabb vízállásnál a keszeg se jött, halott volt a víz.
    Viszont amióta megint jó a vízállás (múlt hét közepe óta) azóta megjelentek a márnák is, az idei elsőt is akkor fogtam, amit felraktam ide.
    Általában mindig ugyanazokat a helyeket horgászom meg, az eldugott nehezen megközelíthető susnyást szeretem a legjobban, van amelyik helyemről tudom hogy csak én horgászom. Van amikor időhiány meg kényelem miatt autóhoz közel horgászom, ott szoktak lenni mások is. Ezek a helyek nem szoktak olyan jók lenni fogás szempontjából.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák