Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz BogyóBP #55585 üzenetére

    Még a tegnapi poszt margójára pár gondolat:

    Alig bírtam kimeríteni ezt az amúrt, nem fért bele a szákba sehogy sem, a farka kilogott amikor szákoltam, pedig láthatóan az a manta merítő nem éppen a kicsi karimások közt van. Amúgy vicces volt mert viszonylag elég hamar megadta magát, a móka a partra kerülés után kezdődött. Először is a horog kivétet követően egy jó nagyot ráharapott az ujjamra ami nem volt kellemes, sose gondoltam volna hogy ekkorát tud szoritani. A második kör az volt amikor adott de szó szerint tényleg egy pofont a farkával. Na itt már azért annyira röhögtem hogy sajnos kiugrott a kezemből a hal egyenesen az apró murvára ezért is ilyen apró köves a hal szája körül..Gyorsan lemostam megnéztem hogy nem ütötte e meg magát (szerencsére alig 15cm re volt a földtől ekkor), lefertőtlenitettem az horog ütötte sebet és a nádba való mászkálás okozta sebeit is és septiben ment vissza eredeti élőhelyére. :) Sajnos amióta alacsony a víz a tavon nem találkozom vele, pedig nincs szebb látvány amikor látni hogy húzza lefele a belógó nádszálat. Amúgy meg furcsa kinézetű hal ez a fűponty felülről inkább olyan mint egy tengeralattjáró mert semmiképpen sem mondhatni laposnak mint egy ponty pl :D A feje viszont haláli, na az tényleg az és hatalmas szája van 3 ujjam is simán belefért egymás mellett. Nagy élmény volt.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák