Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz Hyder11 #43590 üzenetére

    Régen és is spicc-botoztam rengeteget (nem gumiztam). Igaz én soha életemben nem arra mentem ,hogy nagy halat fogjak ,hanem arra ,hogy minél többet (db számra) .Ez mellet persze sok ponty is kijött vele .De nyert a rako. Felfogásom pedig az ,hogy nincs kis hal csak brutális szerelék .:D
    Bojlizással nincs bajom csak testidegen tőlem . Amikor pedig csónakba szálnak ,hogy utána menjenek azt viszont majdnem felháborítónak tartom ,mivel nem csónakból akasztotta meg a halat . Lehet ezt magyarázni ,hogy a hal kímélése céljából meg stb stb ,de lehet a partról is kíméletesen horgászni . Én a ládáról nem álok fel fárasztás közben max csak akkor mikor elfelejtettem visszatenni a merítőt a helyére ,hogy elérjem . Ha pedig az miatt megy el mert nem mentem utána(volt rá precedens) akkor pá istenem és megköszönöm neki ,hogy kellemesé tette azt az időt számomra amíg a horgomon volt .

    De tényleg nincs bajom a bojlisokkal nehogy valaki magára vegye . Nekik 15 kilótól indul a hal nekem meg 10 dekától,.ennyi a különbség .

    Szerk : Néha én is használok bojlit rakozáshoz 16mm eset szoktam venni ( gyümölcsöset ) Krusával aprítom és mehet a kajába ha kockatora megyek potyozni.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • joe979

    aktív tag

    válasz Hyder11 #43590 üzenetére

    (#43589) A Zéé (#43590) Hyder11 válasza hermanyi (#43587)

    Én is tarkom nyestem volna HA lenne egy nem létező Maver Superlitium spiccem, vagy valami hasonló legendás spiccem ... de a csóka az kygetlenűl szórakoztató :B ;)

    [ Szerkesztve ]

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák