Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Steady74 #37487 üzenetére

    42-es hely. A bal oldalon haver kb. 70 méterre dobált, és az a gyanúm hogy belenyúlt valamibe, mert volt hogy pár perc alatt több halat is fogott. Mintha ott "közlekedtek" volna. Én a hely jobb oldalán, picit közelebb horgásztam, kb. 10 méterrel. Nekem az első 3 óra tök süket volt, addig próbálkoztam mindenféle kaja + csali kombinációval, utána jött az a pár hal, amikor sikerült megtalálni a nyerőt. Fekete és érdekes mód az epres kaja sem adott egyetlen halat sem, csak a barna fűszeres-halas. Kb. 5-10 centi iszap lehet az alján, nem sok, de a klasszikus 5-7 centis method előke kevés volt, kétszer akkorát közöttem és monot, az egyik 14-es 10-es csontis horoggal, a másik 12-es szakál nélküli öblös 16-os előkén.
    Az élmény mellett kifejezetten jó peca volt a tapasztalat szempontjából, bár szerencsére az általam gyakrabban látogatott vizek nem iszaposak, de jó az ilyesmivel is tisztában lenni, bármikor jól jöhet.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák