Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz sityupityu #36425 üzenetére

    MK VII - csak ne irigykedj, a múltkori krisálytiszta balatoni képed beégett az agyamba :DDD

    sityupityu- Duna, irtam is a kép felett. Százhalombatta.
    most voltam elsőnek (eddig csak a fentebbi patak befolyásnál voltam, ott is csak egyszer, cimbi jár oda)

    Van belül valami kősarkantyú a Dunán alacsony vizállásnál oda kartunk volna menni, de ahhoz a félszigete belső duna felőli oldalán kellett volna mennünk.

    ill. ahogy láttam, ez hol sziget, hol félsziget vízálástól függően(most éppen félsziget, de akkora dzsindzsa van, hogy végül nem mentünk be (egy helyen lehetett bemenni "száraz" lábbal, de ott is kb 3méter helyen), ill. egy másik szakaszon két kis átfolyás állta utunkat, amiből az egyiket félig sikeresen vettük (beraktunk egy nagy ágat, amin én még átjutottam, de cimbi becsúszott a boka feletti vizbe :B ), majd mentünk tovább, de egy három méteres széles "patak" visszaforditott minket végül, ezért a duna part menti oldalt sétáltuk végig)

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák