Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz hcs57 #20108 üzenetére

    Félreértesz
    Nem azt írtam, hogy rossz amit csinálsz.
    Abszolút helyes és kell a teljes karbantartás, én is így csinálom
    Ellenben ha nincs idő vagy kellő szakértelem egy rendes szétszedésre, akkor a részleges karbantartás is több mint a semmilyen.

    Mivel a fórumtárs írta hogy még sosem volt szétszedve, nem pont egy jobb fajta nyeletőfékes orsón kellene gyakorolnia első körben a nagygenerált.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Steady74

    Topikgazda

    válasz hcs57 #20108 üzenetére

    A gondoskodást mindig meghálálja az orsó, nem a legfontosabb helyzetben fog cserben hagyni.

    2002-ben vettem 2 Shimi Stradic 4000-es match orsót, évente 4-5 alkalommal használom. Van rajta olajazó nyílás, szétszedés nélkül lehet a kenőanyagcserét elvégezni, ezt kétévente megcsinálom. Tavaly volt Pfundt Karcsinál szervizben az egyik orsó, mert a harcifék állító gomb letört. Kértem nézzen bele ha már ott az orsó, és csináljon egy nagygenerált, ha kell. Azt mondta a szétszedés után, hogy egy 3 éves orsóhoz nem nyúl hozzá, felesleges, tökéletes állapotban van minden eleme, maradt minden úgy, ahogy volt. Mondom 13 az nem 3 :D. Jól is esett, meg meggyőződtem, hogy helyes, amit csinálok.

Új hozzászólás Aktív témák