Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireFox1996

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz dragonfx #14696 üzenetére

    Kitartás! ha tutira akarok menni, hogy fogjak vmit, akkor ott a keszegek, őket tutira, hogy kifogom :)
    A víztől is nagyon függ, meg attól is, hogy hol, mikor és milyen módszerrel horgászol.
    Többször volt már olyan, hogy orrom előtt 2-3 m-re láttam a halakat, odadobtam, de semmi kapás nem volt, ott séltálgattak előttem jobbra balra :D Csukával is volt már hasonló :W
    És én legtöbb esetben azért megyek le a partra, mert nagyon jó lent a levegő, szeretek szabadban lenni, bambulni ott a parton :Y nyáron reggel 5kor felkel a nap, micsoda látvány, vagy este 20-21kor lemegy a nap, vagy éjjel, amikor teli Hold van, esetleg ilyenkor reggel 6-7kor csak köd van a víz fölött, semmit nem látok, de jól érzem magamat az ilyen helyeken :D Persze, ha mág sokkal jobb, ha rákap a hal a csalira :D

    Meg a társasság is jó :) többször korán reggel alkohollal kínálnak a horgásztársak :W Ma pl. reggel is voltam lent kb 1 órát pergetni (semmit nem fogtam), délután Spar-ban találkoztam egyik pecással, megkérdeztem, hogy volt-e vmi, erre válaszolt, hogy 4 sör és 1 pálesz megvolt :D :W :R :C

    [ Szerkesztve ]

    << Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Új hozzászólás Aktív témák