Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myrra

    senior tag

    válasz Doviziozo #1446 üzenetére

    jah cool a hely, igazi halparadicsom;) ninics agyonhorgászva mert viszonylag kevesen járnak oda. pedig van sok nagy hal is benne. 2méteres harcsák, 15-16 kilós süllőt is fogtak már benne. meg pontyok is vannak nagyobbak de nekem nem volt szerencsém hozzájuk. igaz hogy amúgyis túl érzékenyre állítottam össze afeederem. 16os főzsinór 12-14es előkével. így ha elbénázom vagy már egypárszor meg volt erőltetve a demil az egykilós ponty is megtéphet. amikor összeállítottam még egy másik helyen horgásztam és ott ez volt célszerű. itt meg rengeteg bokor benyúlik horgászállás is van vagy 10-12 aztá kész. pedig annyira nem kis tó. csak kicsit evadult. bedőlt fa is van egypár meg a bokros rész is van olyan ahol alapból 8-10 méterre beér. nádas is van, és most hogy az egyk oldalán ki van öntve van olyan hogy 20-25 méterre csak dzsumbuly bokrok és persze ott csak 20-40 centis a víz. a tó amúgy elég mély. hirtelen lemegy 3 méter környékére és néhol a 10 métert is eléri. csak péntek szombat vasárnap lehet horgászni rajta. és 3000 a napijegy, de két nemeshalat és 3 kiló egyéb halat el lehet hozni.

    még nem vagyok valami profi süllőző. sajna, ezért mos olvasok mindenfelé a neten, mert szerintem azért ment el az első kettő mert szarul akasztottam bele a horgot. van ahol azt írják hogy ha kb olyan 10-15 másodpercig viszi akkor már be lehet vágni. nálam akkor csak kitéptem a szályából. így most valami technológiát kell váltani:DDD
    van valami feltűző csak még nem értem pontosan hogy kell. ha minden igaz akkor leakasztható előke kéne hozzá.

    majd kérdezgetem a boltost is. jah és nem volt szájkarabinerem így beraktam a szákba az elsőt. egyszer csak azt veszem észre hogy félig kifúrta magát. na mondom faxa lett volna ha lelép. beraktam egy zacskóba a csomagtartóba a lyukat meg mivel nem volt cérnám fonott zsinórral kötöttem össze.

    esetleg itt süllőzik valaki akitől tanácsot kérhetnék?

    ''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

Új hozzászólás Aktív témák