Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Recon666

    Közösségépítő

    válasz choco01 #12982 üzenetére

    Hát ha erősen nyomod szét fogja repeszteni. Fúrásnál pont az a lényeg hogy ott nem kell erősen nyomni és nem s szokott szétrepedni.

  • sketchifun

    senior tag

    válasz choco01 #12982 üzenetére

    Hasonlóan néz ki az enyém is.

    Pont most kötöttem meg kb 50db horgot a horogtartóba. Eddig nem volt ilyen tűm, és ennyi idő alatt kb 10 horgot tudtam volna kötni hajszálelőkével. Nagy segítség ehhez is.

    MÁS: Haldorádós Fluo oldódó pelletet fúróval(a 950Ft-os csomagban volt egy fúró, neonzöld markolattal, meg egy fűzőtű narancs markolattal) simán átszúrom, befűzöm a hajszálelőkét, és még stopper sem kell. 12-es bojlit egy laza mozdulattal átfúrok vele, ha nem harap rá semmi, ugyan abban az állapotában húzom ki. Tehát úgynéz ki, occsón jót vettem.

    MEGINT MÁS:
    Hogy történhetett az, hogy két nap alatt nem fogtam semmit?
    2 bottal voltam kint, egy 360-as feederrel, balra dobálva. Etetőanyag kolbászos-fűszeres piros Tímár Mix, kolbászos aromával. Csali csonti, kolbászos dippel, konkrét kolbász kolbászos dippel.

    Másik bot egy egyszerű, 4-méteres teleszkópos bot, bár bazi kemény az egész, elég necces vele értelmeset dobni, pedig a meghorgászandó terület kb 40m. Ezen az etetés valami Professional vagy mi, mézes ízesítéssel, a csali pedig mézes kukorica, vagy mézes dippel megbolondított csonti csokor.

    Feederen hajszálelőkével felkínált csali, teleszkóposon pedig horogcsali. Beszórtam 2-2 kiló etetőt, és semmi öcsém. :W

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák