Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz horcsog #88373 üzenetére

    Más, halasabb szakaszokon lehetne fogni nagyobb bodrit, de ennyi időt nem szánok rá. Ez a víz eléggé le van rabolva, az a méret amit lehet már sütni az nagy tempóban tűnik el a vízből. Néha jönnek új arcok a partra, szokták kérdezgetni, hogy láttam-e már olyat aki itt szokott fogni. Nehéz víz, helyiek is sokat betliznek, aztán meg időnként persze vannak jobb sorozatok is, akkor bele lehet futni jobb halakba is. Harcsafronton is tudok olyat akit tavaly megtépett valami nagy dög, de a mennyiség a piciből van, ez a realitás. Gondolom nemrég volt egy jól sikerült ívás, aztán ez a kisebb harcsapopuláció kizabálja a kiscsukát is vagy szimplán csak szar volt az utolsó 2 ívás náluk. Már megtanultam, hogy arra kell horgászni ami van, nem feltétlen arra ami érdekel, mert akkor hal nélkül maradsz.

    Első körben maradnak a puhatestűek, rápróbálok erre a vonalra. Sneci mondjuk van sok, de az ívást nem szoktam látni, gondolom a gyökerekre ívnak le ami partról nem annyira látszik, így maga az ívás sem.

Új hozzászólás Aktív témák