Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz saen #88364 üzenetére

    De ha nem lebegteted meg a csontit és egy öblös nem túl vastaghúsú de viszonylag nagy horgot telepakolsz vele. Rövid előkén minél közelebb a kosárhoz. MIlyen ponty az ami odamegy a kajához és ott izeg mozog 5-6-7-8 csonti egy nagy csokorban pár centire a kosártól azt otthagyja? Az csak döglött ponty lehet vsz. :) Nem tudom elképzelni azt bármilyen hal ami odamegy a kajára ne kóstolja meg. Épp ez lehet a baj vele ha jó a fehérhalállomány, netán bodorka állomány azok lehet hamarabb megtalálják mint a ponty.

    Írtam itt azt tavaly a harcsázómat nadály + giliszta 10/0-ás horog úszóson felvette az 6 kiló körüli ponty ha jól emlékszem a súlyára, az kb márciusban volt emlékeim szerint. A csali úgy nézett ki mert drága a nadály keveset tettem talán 2 szál nadály + 1-2 szál giliszta jó lógósra hagyva nagy giliszták. 100 grammos úszó 75-ös monofil 10/0-ás egyeshorog. A fél horog csupaszon volt úgy elvitte harcsa is megirigyelte volna. :) Szerencsére nem volt mélyen az a nagy kampó mert még a koponyáját is átütötte volna akkorát bevágtam. Az bodorka íváson volt a bodrik 6-7 fokos víz ha jól emlékszem akkor ívnak vagy valami ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák