Új hozzászólás Aktív témák

  • KunEmber

    senior tag

    válasz sasa311 #72716 üzenetére

    Egyszerusítsünk!

    1. 90 kg körül vagy maximum? Ha nem, nincs miről beszélni a Decathlonos 25-ös láda ügyében.
    2. Mire fogod használni? Feeder? Rakós? Ha előbbi, akkor kell kezdésnek láda, kis tálca, előre és oldalra egy-egy bot tartó csáp.
    3. Mennyit kell vinned a partig? 25-ös ládával elsétálgatsz 10-15 percet, harminchatoshoz kerék kell.

    Kicsit azt érzem a leírásod alapján, hogy a legdrágábbat vennéd, csak még sem. Javaslom, hogy nézd meg, valójában mi kell. Ezek lego szerűen építkeznek, bármikor vehetsz hozzájuk bármilyen kiegészítőt. Vedd meg az olcsóbb, régi, de vastag lábú decathlonos ládát, vegyél hozzá tálcát, csápot és horgássz. Utána gyorsan kiderül, hogy kell-e neked pipa, görgőtartó, ernyő, szelfogó, száktartó a tálcára.

    A másik meg az eladás. Mikor vagy másfél hónapon keresztül néztem ládát, ugyan úgy pillanatok alatt elvitték a használt decathlonost is. Nyilván az ár kevesebb volt, de csak az olcsóbb 'új' ár miatt. Ha nem tetszik, bármikor kiszállhatsz belőle, úgy is elviszik. Csak kérlek, először nekem szólj, én vennék már lassan úgy is egyet... (36osat)

    http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

Új hozzászólás Aktív témák