Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz Steady74 #72463 üzenetére

    Köszi, ki is mennék, de nem merek tipródni, 3.-án műtenek, nem az igazi a lábam, hosszan nem bírok cipőzni. :O Ilyenkor meg papucsozni nem az igazi. :K
    Nem is terveztem mostanra már semmit, 22.-én mentem előjegyzett műtétre, úgy volt hogy most tényleg fekvés lesz, meg pihi, varratokkal, persze ünnepekre hazaengedtek volna.
    De miért is ne, a PCR teszt, amit előtte levettek nem lett meg..Azóta sincs, se híre se hamva. Úgyhogy halasztottak, eltoltak januárra. Aztán 3 hónap múlva újabb műtét.
    Szerencse hogy tél van, amúgy is jól be lenne az ember szorulva. De 5 hónap táppénz után kiderül, hogy még előttem van ennyi......Komolyan mondom, mentálisan kattanik meg az ember. :D
    Ja, nem azért írom, ne sajnálgassatok, csak tudjátok miért esz annyit itt a rosseb. :D
    Házisámán mondta, hogy jártak nála a TB-től, érdeklődtek utánam, régóta vagyok táppénzen.
    Hát, felhúztam magam egy kicsit (csalónak néznek?), legalább havi 100-ast bukom a táppénz miatt, fizetéshez képest. Sőt, decemberben, amikor sok az óra, sokkal többet. Ugye a túlóra nyomja meg a fizut, meg a pótlékok. (Karácsony, újév dupla zsé).
    Gondolhatjátok mennyire hiányzik ez nekem........De azt mondta a doki, eszembe ne jusson dolgozni ezzel a lábammal. El tudjátok képzelni, mekkora súlyokat cipelünk..? :D
    Ja, szóval szobapecás lettem, leszek. ;)

Új hozzászólás Aktív témák