Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz ivana #67578 üzenetére

    Meglepően jó, ahhoz képest, amire a rövid tagokból, és az árából számítottam.
    Ilyen biciklis pecához vettem, de sokszor bedobom az autóba, ülések közt elvan. Pontyozni is teljesen jó. Persze nem úgy dolgozik mint egy kétrészes finom pálca, de nem is ezért veszi az ember. Pár pontyot fogtam vele, bírja. Meg lehet húzni az akadóba rohanó halat, nem kell félteni. Karikába nem hajlik, de egy fél-karika sikerül neki..... :D Még a Rábán is bevetettem, dobósúlya fölött használva. Mindenki a kompozit anyag hátrányairól beszél, mert nehéz, de így 3m körüli hosszban teljesen jó szerintem, egy full karbon, finom bot nem bírná, amit ez kap. :D
    A másik, balról lévő 3,30-as 15-30gr-os bot is kompozit, ez is a szállítási hossz miatt van. Olcsóbb anyag, mint a Carp zoom feeder, saját súlyától lóg, az a valódi, piacos, lötyögős bot. Valami Angel Star, kereső sem talál rá semmit, nem tudom a boltos honnét szerezte...Na, a lényeg, ezzel a lötyögős, 2500ft-os bottal tényleg bohóckodni, kishalazni szoktam. Persze tavaly nyáron partszélen, egy szem kukoricával akasztottam egy szép amurt, saját számításom szerint is ripittyára kellet volna törni a botnak.....Rossebeket. :D
    Párszor már sikerült rácsodálkoznom, mire képes egy pár ezer forintos kompozit bot.
    Hihetetlenül rugalmasak, és egyet sem sikerült még eltörnöm. :)


    Szerkesztés:
    matyi012345: Legjobb ár/értékű feeder szett szerintem: [link]
    Amiket kinéztél, abból a Nevis Vanaity a legjobb, szerintem.
    Dam Camaro egy kompozit bot, annak összes előnyével-hátrányával.
    20 ezer forint alatt ami jó lehet, az Eurostar Master Class sorozat, a Nevis Vanity sorozat, vagy belefér ide a Walter féle Dart 2 sorozat is.
    Finom pecára ott a Leeda sorozat, illetve azt csiripelik a madarak, hogy ugyanaz a bottest jobb áron Silstar Yokozuna RC10 néven megvehető... :D

    Amiket felsoroltam, egyikkel sem lősz mellé. Orsóból ennyi pénzből Döme, ár/értékben legjobb. Okumák jók, de ebben az árkategóriában jobban jársz egy Döme orsóval.10 ezertől a 35-40 ezerig van több típus, bukszád szerint. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák