Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz hermanyi #65963 üzenetére

    Mire gondolsz a SZAR alatt? Egyáltalán milyen a nem megfelelő működés? Én vétel előtt egy orsonál le szoktam tesztelni viszek magammal egy darab damilt és beteszem a görgőhöz és ide oda huzogatom. Ha kis feszülésre is szépen fut saját magától akkor az SZVSZ jónak mondható de nagyon sokszor láttam már hogy csak nagyon erős feszités hatására volt hajlandó a görgő megindulni. Általában ezek olyan orsoknál voltak amiknél a görgő perselyes volt és nem csapágyas. De ez a olcsó gagyi ebben a kategoriában valóban igaz lehet, bár furcsa mert a 9000ft os döme fighter orsónak pl nagyon primán forgott minden tekintetben a görgője kis feszitésre és vékony zsinornál is, ellenben láttam olyan 30k-s orsót amin a zsinor csak csúszott és a görgő nem forgott..Na ezeket az orsókat vagy nem vettem meg vagy otthon ha észre véve/tapasztalva (nem mindig voltam felkészülve) visszavittem.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák