Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi666

    csendes tag

    válasz horcsog #65515 üzenetére

    Normálisan fárasztva, egy közel sem durvának mondható összeállítással:

    Maver KCO6A horog 16-os méretben

    Exner Seria Hamar Carp2 1g vagy Carp Light 1g úszó

    2,3mm csőgumi, most ha jól emlékszem Dual Core van a topban.

    Maver Evy 0,18-ból van az előke, és főzsinór is, nem direktbe kötve.

    Nagyon csövön 20 perc alatt (de inkább 10-15 perc) ki lehet szedni kb. 10 kg-ig a halakat.

    Ez pl. Ordas tavak, ahol egyáltalán nincsenek rossz kondiban, mivel nem engednek minden féle világító,füstölő,fluo, ködölő mit tudom én milyen hülyeséget a vízbe szórni. Kizárólag természetes dolgokat(kukorica,búza,csonti,stb.), illetve aqua garantot.

    Egyébként hala válogatja még egy vízen belül is, volt 6-os forma ami ment mint a golyó, inkább 10 fölöttinek mondtam volna bőven merítés előtt, szerintem 25 percbe simán bele szaladtam pedig nem kabátba volt. Nyurga testű volt baromi nagy farokuszonnyal.

    Nekem 14 kg. volt a teteje eddig rakón, az pl. 15 percen belül matracon volt.

    Match bottal akkor szoktam pecázni, ha már elfáradok rakón. De ott sem durvább a cucc.

    Úszó: Carbon Dart Match 14g méretben ha feltámadna a szél.
    Horog ugyanaz, zsinór, előke ugyanúgy 0,18 csak a főzsinór River Stone.

    A lényeg hogy meg kell tanulni fárasztani, irányítani a halat.

    Maconkáról jut eszembe....Soha nem felejtem el amikor egy "szakember" égnek álított xxxxh bottal próbálta "megfordítani" a 3kg.! -os pontyot, nem túl nagy sikerrel. De a 10 fős szektor felén átment a hal. :C

    Sokat javított volna a dolgon ha oldalra húzza a halat, ne adj isten leengedett bottal, és nem égnek állítva kb. 10 dkg. fékerővel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák