Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz @mriya@ #65094 üzenetére

    Na...Ezt találtam, itt akár darabonként vehető, nekem 2+1 bőven elég lenne. [link]
    Németből: [link]
    Majd esetleg dobjál linket, hol találtál legolcsóbban, lehet más is kedvet kap. :)

    Más: Megint nullás pecám volt. Egy fenekező bot lebegtetett kukoricával, és egy method feeder volt a kezdő támadás a halak ellen. Aztán a Tímár-mix method pellet box tartalmát ki...tam, lehet régi volt, nem akart összeállni a 2mm-es pellet, akárhogy tömtem szétdőlt, nem lehetett dobni. Hosszúelőkére váltottam, wafters, csonti.....Mozdítás sem volt. Mentségemre legyen mondva a mellettem lévő helyre telepedett társaság 6 bottal tudta hozni az én kétbotos eredményemet..... ;]
    Hideg a víz, keszegek sincsenek. Ez is olyan minimál peca volt, rod-podot sem vittem.
    Ilyen béna szezonkezdésem nem volt, sőt, ilyenkor tudtam a legtöbbet akasztani az őszi telepítésből, minden évben. Mondanám én vagyok béna, de akikkel beszéltem, mindenki azt mondja nehéz halat fogni, aki fog, az nagyobb pontyokból, a kisebbek, amiket telepítettek, eltűntek..... :)

Új hozzászólás Aktív témák