Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz aladarazurbe #57557 üzenetére

    Szintén Alisat használok. Nem mondom hogy nem tört még egy sem (konkrétan kettő darab, mindkettő anyagfáradás), de annyi pénzért ajándék. Matchen használom csak.

    Voltunk ma Maconkán, megnéztük a versenypálya sekélyebb részét. Elég jól ettek a halak, rakón is lehetett fogni, de igazán jól a benti távok (25-35m) adták ütemesen a darabosabb halakat. Főleg dévér persze, illetve szép aranykárászok (pár darab), de pl. nekem a halliszttel is megbolondított édes-keszeges kajára ráállt a karika. Igaz elég sokat szerencsétlenkedtem, aztán délután tökig is áztam... De jó kis tapasztalat volt. Rövid, kb. 10-15 centis előke érintőn, és meglepő módon elsősorban a csontit ették. A gilisztát főleg a kisebb, 5-10 dekás keszegek csipedték, a gumiszúnyog meg szinte nem is kellett nekik... Kukoricával is jöttek a darabosabb halak, csak elég hektikusan, és a méretük sem volt akkora, hogy teljesen lehessen alapozni erre.
    Persze versenyen más lesz, összességében tapasztalatnak jó volt.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák