Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    válasz Batib #46146 üzenetére

    Botot (feedert) inkább európai boltból és ismert márkát. Én úgy gondolom, hogy egy olyan 3.60-as feeder, amit élvezettel lehet használni, nem szükségből és szenvedve, az olyan 15.000 körül mozog alsó hangon, újonnan. Orsót inkább kínából, megbízható helyről és bevált márkák bevált típusait, Kastking, tsurinoya,Seaknight, DMK ... szerintem :B Én egy Tsurinoya NA 4000 vagy 5000 alatt nem adnám (nekem az van most, és mondhatom, hogy kiváló) de ez hozza azt a szintet amit itthon 20ezer alatt biztosan nem kapsz meg. Az 5000-es csak a dobban nagyobb, a test ugyanaz, mint a 4000-esé szóval nem nagy orsó. De ha komolyabbat vagy nagyobbat akarsz nem sokkal drágábban, most meg lehet csípni akcióban kb ugyanennyiért mondjuk egy kastking sharky II -t ami már karbonfék, 11 csapágy, komolyabb technika és még mindig megáll 10ezer alatt. Ha egy tényleg komolyat akarsz, ami itthoni viszonylatban 40 ropi alatt nem áll meg, akkor kastking kodiak vagy valamelyik DMK, na azok már tényleg műszerek.

    A kaida amúgy asszem valami orosz brand, de nyilván kínai gyártmány.

    [ Szerkesztve ]

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák