Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    Kint voltam megint az öbölnek azon a részén, ahol múltkor több 1 kg körüli balint is fogtam, és megint legalább 15 csobbanós elvétett rávágás a felszíni csalira, de nem baj mert iszonyat jó élmény :D Volt, hogy háromszor is neki ment egymás után. Most csak 2 balin lett meg 50 meg 70 deka körüliek és egy harmadik lemaradt útközben még az elején. Egyik úgy lett meg, hogy másodjára is rávágott a wobblerre az első sikertelen próbálkozás után, legutóbb is volt egy ilyen fogásom :C Megint délelőtt 11-től indultak meg és délnél ez sem tartott tovább, sőt igazából még addig sem. Annyival nehezebb volt a helyzet a múltkoritól, hogy többet fújt a szél, nagyon sok volt az üresjárat(semmi mozgás) az 1 óra alatt, néha megindultak mint a b@rom ilyen fél percekre és akkor gyorsan kellett dobálni, minden dobásra fröccsenős rávágás 100% eséllyel vagy éppen akasztás ha jól kapta el. Nagyon bejön ott a felszíni csali. Mondjuk most a másik oldalon voltam, de olyan mintha egymás tükörképe lenne a halak rablási zónájának szempontjából, mert ugyanolyan távolságra a pillértől egy nagyobb körön belül szoktak mozogni és csapatban hajtják a küszöket. Kezdem megérteni adott szakaszokat az öbölben, rájöttem, hogy azon a részen csak akkor van értelme dobálni mikor megindulnak, addig csak várok és figyelek.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák