Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok9b

    aktív tag

    válasz DIEGO15 #41533 üzenetére

    Én debreceni vagyok, ezért itt a környékre szoktam járni, illetve harsány az kemény terep, időben kell foglalni, viszont 160m-es dobásra ott sincs szükség. Mindenki mond sok okosságot, nyilván nagyot kell dobni de ha 120 körül dobsz már az is jó, sőt ismerősöm már nem 1x fogott ott is láb alól kapitális halat. Sok mindentől függ, illetve tény hogy ott nagyokat kell dobni.

    zsolt1225: Halottam már én is arról a tóról de még nem voltam ott pecázni, Ohat, Tokaj kovácstó, Pród, Harsány, Rakacai víztározó. Te merre szoktál még járni?

    Ahogy írtam is most a Látóképi tározóra váltottam éves jegyet, hatalmas vízfelület (60+ ha) tegnap voltam kint először rajta (232cm-es harcsát fogtak rajta vasárnap délben kb 80Kg-ra saccolták), csak kipróbálni az új botokat 4 órát voltam kint egy akadó mellé pecáztam, 1 kapásom volt de sajnos beugrott vele az akadóba és elszakadt a fonott dobóelőkém ami nem túl vékony... :)

    Illetve május végén megyünk egy 2 napos versenyre a Koi 2-es tóra Nyékládházára.

    tween: Minket csak szeretni lehet ;] :DDD

    Tel/Viber/WhatsApp: +36hetven3228077

Új hozzászólás Aktív témák